Norwegian - Tanie Bilety Lotnicze, Rezerwacje Biletów Norvegian


Idź do treści

Polska Norwegia - Tanie Loty Norwegian do Norwegii

Linie Lotnicze Norwegian: Loty Polska - Norwegia

Norwegia jest to kraj europejski, położony w północnej części kontynentu, na Półwyspie Skandynawskim. Norwegia kojarzy się przede wszystkim z bardzo surowym, wręcz dzikim i górzystym krajobrazie. Jest to miejsce, gdzie następuje idealne połączenie gór i morza, a także wszechobecnych polodowcowych fiordów, które łącznie tworzą unikat jedyny w swym rodzaju, zapierający dech w piersiach zwiedzających. W północnej części Norwegii występują praktycznie dwie pory, w lecie słońce praktycznie nie zachodzi, z kolei w zimie wszędzie przez większość czasu panuje półmrok. Wynika to między innymi z klimatu; na południu jest on raczej umiarkowany, wewnątrz lądu bardziej surowy, a z kolei na północy przechodzi on praktycznie w klimat arktyczny.

Pomimo tej surowości jest to piękny kraj, będący często celem wypraw turystów z całego świata, w tym także i z Polski. Dzięki liniom lotniczym zapewniony jest szybki i bezpośredni transport lotniczy na trasach z Polski do Norwegii. Jednym z przewoźników posiadających w swojej siatce połączeń tego typu trasy lotnicze są tanie linie lotnicze Norwegian. W ofercie tej firmy występują zarówno bezpośrednie, jak i pośrednie, (z przesiadką) połączenia naszego kraju ze Skandynawią. W ramach tras bezpośrednich wymienić można te realizowane następująco:

Warszawa - Bergen
Warszawa - Oslo Gardermoen
Warszawa - Stavanger

Kraków - Bergen
Kraków - Oslo Gardermoen
Kraków - Stavanger


Telefoniczna Sprzedaż Biletów Lotniczych
32 728 30 04
Rezerwacja On Line


Z kolei połączenia pośrednie z Polski do Norwegii tanich linii lotniczych Norwegian realizowane są z przesiadką w porcie lotniczym Oslo – Gardermoen. Wynika to przede wszystkim zarówno z mniejszej dostępności północnych terenów Norwegii, jak również mniej uczęszczanych. Wśród regularnych połączeń pośrednich wymienić można następujące:

Warszawa - Alesund
Warszawa - Bardufoss
Warszawa - Bodo
Warszawa - Haugesund
Warszawa - Kristiansand
Warszawa - Molde
Warszawa - Trondheim

Kraków - Alesund
Kraków - Alta
Kraków - Bardufoss
Kraków - Bodo
Kraków - Harstad/Narvik
Kraków - Haugesund
Kraków - Kristiansand
Kraków - Molde
Kraków - Stavanger
Kraków - Tromso
Kraków - Trondheim

Polska Norwegia | Kraków Bergen | Kraków Kopenhaga | Kraków Oslo | Kraków Stavanger | Warszawa Bergen | Warszawa Oslo | Warszawa Stavanger | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego