Norwegian - Tanie Bilety Lotnicze, Rezerwacje Biletów Norvegian


Idź do treści

Norwegian Kraków Bergen, Tanie Linie Lotnicze Norvegian Bergen

Tanie Przeloty do Bergen
Loty Norwegian:
Kraków - Bergen

Kraków to jedno z większych miast Polski, położone w jej południowo środkowej części. Miasto słynie na świecie z pięknych i cennych zabytków, spośród których część wpisana jest nawet na listę światowego dziedzictwa kulturowego. Wiele też osób przybywa do miasta w celach naukowych, z uwagi na to, iż na terenie miasta działa wiele uczelni wyższych. Wszystko to sprawia, iż w Krakowie prowadzone jest wesołe i gwarne życie towarzysko rozrywkowe i spotkać się można z osobami reprezentującymi różne kultury i tradycję. Do Krakowa dotrzeć można między innymi drogą lotniczą. Obsługę pasażerów realizuje się w porcie lotniczym Kraków Balice, drugim pod względem wielkości porcie w Polsce, skąd dostępną na miejscu komunikacją wewnętrzną szybko dotrzeć można do centrum miasta. Bergen natomiast to jedno z większych miast norweskich, uznane za najpiękniejsze w kraju. Zawdzięcza to niewątpliwie usytuowaniu pośród gór i fiordów, a także pięknej, drewnianej architekturze.

Telefoniczna Sprzedaż Biletów Lotniczych
32 728 30 04
Rezerwacja On Line


Do Bergen także dolecieć można samolotem, dzięki funkcjonowaniu nieopodal miasta międzynarodowemu portowi lotniczemu. Lotnisko to dysponuje jednym terminalem pasażerskim, co zupełnie wystarcza do obsługi lotów w tym terenie. Transport lotniczy pomiędzy Krakowem w Polsce, a Bergen w Norwegii możliwy jest dzięki jednemu przewoźnikowi, tanim liniom lotniczym Norwegian. To norweski przewoźnik, obsługujący głównie kraje skandynawskie, łącząc je niemal z całą Europą. Przewoźnik ten posiada kilka głównych baz docelowych, za pomocą których, oprócz połączeń bezpośrednich, realizuje także wiele połączeń pośrednich, właśnie z wykorzystaniem tychże lotnisk. Zarówno w porcie w Krakowie, jak i w Bergen zlokalizowane są bazy docelowego, w związku z czym, oprócz podróży między tymi punktami docelowymi, pasażer skorzystać może z łączenia wielu innych kierunków. Zaś trasa bezpośrednia Kraków – Bergen realizowana jest przez samoloty linii Norwegian dwa razy w tygodniu, we środy i w soboty; zaś podróż na tej trasie trwa dwie i pół godziny.

Polska Norwegia | Kraków Bergen | Kraków Kopenhaga | Kraków Oslo | Kraków Stavanger | Warszawa Bergen | Warszawa Oslo | Warszawa Stavanger | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego