Norwegian - Tanie Bilety Lotnicze, Rezerwacje Biletów Norvegian


Idź do treści

Norwegian Kraków Oslo, Tanie Linie Lotnicze Norvegian Oslo

Tanie Przeloty do Oslo Gardermoen
Loty Norwegian:
Kraków - Oslo

Kraków oraz Oslo to dwa z licznych punktów docelowych, w połączeniach realizowanych przez tanie linie lotnicze Norwegian. Kraków to miasto polskie, położone w południowej części kraju i słynące w świecie ze swego uroku. Najbardziej popularne i godne polecenia zabytki w mieście to: Wawel, Rynek, Kościół Mariacki, Sukiennice, ogród zoologiczny, Kopiec Kościuszki oraz wiele innych. Miasto przyciąga także wielu młodych ludzi, który skorzystać mogą z oferty wielu uczelni wyższych, działających w granicach miasta. Wielokulturowość i wielonarodowość osób przebywających w tym mieście stwarza przyjazne i korzystne warunki do życia rozrywkowego. Aby dotrzeć do Krakowa drogą lotniczą, skorzystać należy z międzynarodowego portu lotniczego, położonego nieopodal miasta i połączonego z nim licznymi środkami komunikacji wewnętrznej. Drugi zaś punkt docelowy to miasto Oslo – stolica i jedno z największych miast w Norwegii. Cechą charakteryzującą to miejsce to atmosfera małomiasteczkowa, która współgra z otaczającą przyrodą.

Telefoniczna Sprzedaż Biletów Lotniczych
32 728 30 04
Rezerwacja On Line


W związku jednak z popularnością tego miejsca nie tylko jako punktu docelowej podróży, ale także jako miejsca przesiadkowego w podróży na północ kraju, w mieście funkcjonują dwa międzynarodowe porty lotnicze: Gardermoen oraz Rygge. Pierwszy z nich Oslo Gardermoen jest najruchliwszym lotniskiem w całej Norwegii i położony jest około 50 kilometrów od centrum miasta. Oferowane są na nim połączenia do ponad stu portów na całym świecie. Obsługę pasażerom zapewnia dwupoziomowy termin pasażerski, na terenie którego klienci skorzystać mogą z wielu dodatkowych ofert świadczonych przez liczne punkty handlowo – usługowe. Transport do miasta zapewniają linie autobusowe, pociąg oraz taksówki. Z kolei drugi port Oslo Rygge to mniejszy port, obsługujący głównie tanie linie lotnicze. Pasażerowie mają do dyspozycji wyłącznie jedno połączenie lotnicze oferowane na trasie Kraków - Oslo Gardermoen, które obsługiwane jest przez tanie linie lotnicze Norwegian. Trasa ta realizowana jest niemal codziennie, zaś cena biletów różni się w poszczególnych dniach i to czasem o bardzo dużą kwotę.

Polska Norwegia | Kraków Bergen | Kraków Kopenhaga | Kraków Oslo | Kraków Stavanger | Warszawa Bergen | Warszawa Oslo | Warszawa Stavanger | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego