Norwegian - Tanie Bilety Lotnicze, Rezerwacje Biletów Norvegian


Idź do treści

Norwegian Kraków Stavanger, Tanie Linie Lotnicze Norvegian Stavanger

Tanie Przeloty do Stavanger
Loty Norwegian:
Kraków - Stavanger

Norwegian to jedna z większych tanich linii lotniczych, oferująca loty i przeloty po całej Europie. Firma ta powstała w roku 1967 i od tamtej pory kilkakrotnie zmieniała zarówno nazwę, jak i strategię działania. Obecne działa ona w oparciu o politykę niskokosztową, zapewniającą oferowanie tanich biletów lotniczych, a w zamian rezygnację z wszelkich dodatkowych i bezpłatnych usług. Jak każdy przewoźnik lotniczy, firma Norwegian posiada kilka głównych portów docelowych, za pośrednictwem których realizuje wiele połączeń pośrednich. Bilety na przeloty nabywać można droga internetową, bądź bezpośrednio w agencjach współpracujących z przewoźnikiem. Do realizacji świadczonych usług, tanie linie lotnicze wykorzystują nowoczesne samoloty, zapewniające bezpieczną i komfortową podróż, nawet na długich trasach. W Polsce linie Norwegian oferują swoją siatkę połączeń wyłącznie w portach lotniczych w Krakowie i Warszawie.

Telefoniczna Sprzedaż Biletów Lotniczych
32 728 30 04
Rezerwacja On Line


Port lotniczy Kraków Balice to drugie najruchliwsze lotnisko w Polsce, oddalone od centrum miasta o około 10 kilometrów, w kierunku zachodnim. Odległość tę można szybko pokonać z wykorzystaniem taksówek, linii autobusowych, a także pociągu. Na terenie wielopoziomowego terminala pasażerskiego przylatujący, bądź odlatujący skorzystać mogą z wielu dodatkowych usług, świadczonych na miejscu. Pośród wielu zarówno regularnych, jak tanich przewoźników, świadczących swoje usługi transportowe na tym lotnisku jest tania linia lotnicza Norwegian. Jednym zaś z kilku bezpośrednich połączeń, obsługiwanych przez tego przewoźnika jest trasa z Krakowa do Stavanger w Norwegii. Stavanger to miasto położone w południowo zachodniej części Norwegii, na wybrzeżu, nad Oceanem Atlantyckim. Słynie ono przede wszystkim z przemysłu naftowego z siedzibą firmy Statoil na czele. Około 15 kilometrów na zachód od miasta położone jest jedno z większych lotnisk w państwie. Korzysta z niego wiele linii lotniczych, w tym także linie Norwegian. To właśnie tanie linie lotnicze Norwegian obsługują bezpośrednie połączenie Kraków – Stavanger, jedyne na tej trasie. A realizowane jest ono dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki.

Polska Norwegia | Kraków Bergen | Kraków Kopenhaga | Kraków Oslo | Kraków Stavanger | Warszawa Bergen | Warszawa Oslo | Warszawa Stavanger | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego