Norwegian - Tanie Bilety Lotnicze, Rezerwacje Biletów Norvegian


Idź do treści

Norwegian Warszawa Bergen, Tanie Linie Lotnicze Norvegian Bergen

Tanie Przeloty do Bergen
Loty Norwegian:
Warszawa Bergen

Warszawa to stolica Polski, a także największe miasto, położone w środkowej części kraju. jest to potężna metropolia, odgrywająca coraz większe znaczenie nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie. Miasto to ma bardzo bogatą historię i do dnia dzisiejszego przechodzi szereg zmian organizacyjno administracyjnych. Najpierw miasto zostało mocno zniszczone w czasie wojny, następnie zostało skrupulatnie odbudowane, a obecnie można dostrzec w tym miejscu dalszy gwałtowny wzrost i rozwój gospodarczy. To powoduje napływ wielu osób do miasta, jedni przybywają w celach edukacyjnych, inni w celach zarobkowych. Dla usprawnienia komunikacji zewnętrznej, w odległości około 10 kilometrów od centrum, zlokalizowane jest międzynarodowe lotnisko, na którym działa wielu operatorów, łączących miasto z całą Europą. Jednym z przewoźników, świadczących swoje usługi transportowe w tym miejscu to tanie linie lotnicze Norwegian, oferujące m.in. loty i przeloty do Bergen w Norwegii.

Telefoniczna Sprzedaż Biletów Lotniczych
32 728 30 04
Rezerwacja On Line


Bergen to drugie pod względem wielkości miasto norweskie, będące ważnym ośrodkiem akademickim i przemysłowym. Często nazywane jest Bramą do Fiordów lub miastem siedmiu wzgórz, co wynika z usytuowania miasta na wzgórzach, w otoczeniu fiordów. Piękne krajobrazy tego terenu przyciągają systematycznie w to miejsce wielu turystów. Z uwagi na położenie całej Norwegii na półwyspie, najszybszą i najłatwiejszą formą transportu jest droga lotnicza. W mieście Bergen funkcjonuje międzynarodowy port lotniczy, usprawniający transport ze stałym kontynentem. Odległość około 20 kilometrów z lotniska do centrum miasta pokonać można taksówką, bądź autobusem. Połączenie lotnicze na trasie Warszawa – Bergen obsługuje wyłącznie jeden przewoźnik – tanie linie lotnicze Norwegian. Podróż na tej trasie można zrealizować w niedziele, a także we wtorki; i trwa ona niewiele ponad dwie godziny.

Polska Norwegia | Kraków Bergen | Kraków Kopenhaga | Kraków Oslo | Kraków Stavanger | Warszawa Bergen | Warszawa Oslo | Warszawa Stavanger | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego