Norwegian - Tanie Bilety Lotnicze, Rezerwacje Biletów Norvegian


Idź do treści

Norwegian Warszawa Oslo, Tanie Linie Lotnicze Norvegian Oslo

Tanie Przeloty do Oslo
Loty Norwegian:
Warszawa - Oslo

Norwegian to tanie linie lotnicze, funkcjonujące od wielu lat na rynku transportowym. Początkowo firma działała jako przewoźnik regularny, jednak w trakcie działalności zmieniła realizowaną politykę w kierunku działań ograniczających kosztów i oferowaniu pasażerom tanich biletów lotniczych na tanie loty i przeloty po całej Europie. Obecnie jest to największy tani przewoźnik na Półwyspie Skandynawskim, oraz jeden z większych na całym kontynencie. Swoją siedzibę firma ma w miejscowości Fornebu, zaś bazę na lotnisku w Oslo Gardermoen. Stamtąd też realizowanych jest najwięcej połączeń we wszystkich kierunkach. Jednym z tych połączeń jest trasa realizowana z Oslo Gardermoen w Norwegii do Warszawy w Polsce. Oslo to stolica i największe miasto Norwegii. Jak cały kraj, tak i to miasto kojarzy się przede wszystkim z dziką i zarazem fascynującą przyrodą, która umiejętnie została wpleciona w nowoczesny wizerunek miasta. Wszystko to przyciąga w tę stronę miliony turystów. Aby sprostać obsłudze dużej ilości osób, które wybierają w tym miejscu (ze względu na usytuowanie) przede wszystkim transport lotniczy, nieopodal miasta funkcjonuje trzy międzynarodowe porty lotnicze: Oslo Gardermoen, Oslo Torp i Oslo Rygge.

Telefoniczna Sprzedaż Biletów Lotniczych
32 728 30 04
Rezerwacja On Line


Największym z nich jest lotnisko Oslo Gardermoen, położone około 50 kilometrów od miasta, w kierunku północnym, stanowiące jednocześnie najruchliwszy port w Norwegii. Jest to nowoczesny port, uznany trzykrotnie za najbardziej punktualny w Europie. Dzięki rozbudowanej sieci komunikacji wewnętrznej, pomimo odległości, dojazd do centrum Oslo jest szybki i sprawny. Ponadto porte ten to często idealne miejsce przesiadkowe w podróży do miast położonych w północnej części kraju. W Oslo Gardermoen operuje wiele linii lotniczych, proponując pasażerom siatkę połączeń do ponad stu portów na świecie. W tym też znajduje się połączenie na trasie Oslo – Warszawa, obsługiwane przez tanie linie lotnicze Norwegian. Warszawa to stolica Polski, położone w środkowej części kraju, dzięki czemu oprócz miejsca docelowej podróży, często stanowi także miejsce przesiadkowe dla podróżujących do innych części kraju. Połączenie na tej trasie proponowane jest każdego dnia, z wyjątkiem sobót; zaś podróż na tej strasie trwa niespełna dwie godziny.


Polska Norwegia | Kraków Bergen | Kraków Kopenhaga | Kraków Oslo | Kraków Stavanger | Warszawa Bergen | Warszawa Oslo | Warszawa Stavanger | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego