Norwegian - Tanie Bilety Lotnicze, Rezerwacje Biletów Norvegian


Idź do treści

Norwegian Warszawa Stavanger, Tanie Linie Lotnicze Norvegian Stavanger

Tanie Przeloty do Stavanger
Loty Norwegian:
Warszawa - Stavanger

Warszawa to największe miasto Polski, a jednocześnie stolica kraju. Miasto systematycznie się rozwija i modernizuje. Obecnie stało się nowoczesną metropolią, dorównującą innych europejskim stolicom. Na terenie Warszawy funkcjonuje wiele uczelni wyższych, które ściągają do miasta młodych ludzi z całego kraju, a także z innych krajów świata. Z kolei szybki wzrost gospodarczy, powstały wskutek rozwoju przemysłu, przyciąga do Warszawy osoby w celach zarobkowych. Bez względu jednak na powód przyjazdu do Warszawy, w celu usprawnienia komunikacji osób, w mieście funkcjonuje rozbudowana infrastruktura komunikacyjna, z międzynarodowym portem lotniczym na czele. W porcie tym swoje usługi świadczy wielu przewoźników, w tym zarówno regularne, jak i tanie linie lotnicze. Jednym z nich jest tania linia lotnicza Norwegian, pochodząca ze Skandynawii i oferująca loty i przeloty po całej Europie. W Polsce zaś połączenia tych linii dostępne są wyłącznie w portach w Warszawie i w Krakowie. Jednym z punktów docelowych tras realizowanych z Warszawy jest Stavanger.

Telefoniczna Sprzedaż Biletów Lotniczych
32 728 30 04
Rezerwacja On Line


To norweskie miasto portowe, położone na południowo zachodnim wybrzeżu, w sąsiedztwie Oceanu Atlantyckiego. Jest to przede wszystkim stolica przemysłu naftowego z światowymi koncernami naftowymi, w tym firmą Statoil. Z kolei na turystów największe wrażenie zrobić mogą efektowne fiordy, a także wiele małych wysepek umieszczonych na morzu. Do obsługi pasażerów zagranicznych służy położony około 15 kilometrów od centrum międzynarodowy port lotniczy. Do dyspozycji pasażerów udostępniono tam jeden termin, na terenie którego różne punkty handlowe świadczą różnorakie usługi. Wśród linii realizujących połączenie z tego portu jest tania linia lotnicza Norwegian. Przewoźnik ten wielokrotnie w swojej historii zmieniał tak nazwę, jak i strategię działania. Jedną ze znaczących zmian było przyjęcie strategii niskokosztowej, skutkującej oferowaniem tanich biletów lotniczych na swoje połączenia. Jednym z tych połączeń jest trasa Warszawa – Stavanger. Trasa ta oferowana jest dwa razy w tygodniu; w poniedziałki i piątki, z wylotem z Warszawy w godzinach przedpołudniowych.

Polska Norwegia | Kraków Bergen | Kraków Kopenhaga | Kraków Oslo | Kraków Stavanger | Warszawa Bergen | Warszawa Oslo | Warszawa Stavanger | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego