Norwegian - Tanie Bilety Lotnicze, Rezerwacje Biletów Norvegian


Idź do treści

Tanie Loty Norwegian Kraków - Tanie Przeloty z i do Krakowa

Tanie Loty Norwegian z Krakowa

Norwegian - Kraków. Kraków to jedno z największych i najpiękniejszych miast polskich, położone w południowej części kraju, nad rzeką Wisłą. To także jeden z ważniejszych polskich ośrodków przemysłowych, kulturalnych i naukowych. Dla turystów z zewnątrz w Krakowie godne polecenia jest wiele pięknych zabytków i innych obiektów architektonicznych, reprezentujących różne style architektoniczne. Najważniejsze zabytki godne polecenia to: zamek królewski, Kościół Mariacki, Sukiennice, a także wiele muzeów i kościołów. Ponadto turystom została w mieście udostępniona pełna infrastruktura, usprawniająca i umilająca ich pobyt i miłe wrażenia. Transport wewnętrzny miasta stanowią liczne linie autobusowe, tramwajowe, kolejowe i drogowe. Z kolei łączność zewnętrzna możliwa jest dzięki międzynarodowemu portowi lotniczemu, zlokalizowanemu około 10 kilometrów od centrum miasta, do którego dojechać można taksówkami, autobusami, bądź kolejką.

Na terenie terminali lotniska, pasażerowie skorzystać mogą z szeregu dodatkowych usług. W porcie tym działa wiele zarówno regularnych, jak i tanich linii lotniczych. Jedną z firma oferujących tanie bilety lotnicze na loty i przeloty do Norwegii jest Norwegian. Linie te systematycznie analizują rentowność oferowanych połączeń, celem ich modyfikacji. Tak więc w chwili obecnej tanie linie lotnicze Norwegian proponują tanie loty i przeloty bezpośrednie z Krakowa do: Bergen, Oslo Gardermoen oraz Stavanger w Norwegii. oprócz powyższych połączeń, z Krakowa dzięki temu przewoźnikowi dotrzeć można także do wielu innych miejscowości norweskich, jednakże pośrednio z przesiadką na lotnisku Oslo Gardermoen. Wynika to z faktu, iż tereny położone poza stolicą są mniej odwiedzane. Tak więc z przesiadką pasażerowie podróżować mogą z Krakowa do następujących miejscowości: Alesund, Alta, Bardufoss, Bodo, Harstad/Narvik, Haugesung, Kristiansand, Molde, Tromso, oraz Trondheim.

Kraków - Alesund - Krakow
Kraków -
Alta - Krakow
Kraków -
Bardufoss - Krakow
Kraków -
Bergen - Krakow
Kraków -
Bodo - Krakow
Kraków -
Harstad Narvik - Krakow
Kraków -
Haugesund - Krakow
Kraków -
Kristiansand - Krakow
Kraków -
Molde - Krakow
Kraków -
Stavanger - Krakow
Kraków -
Tromso - Krakow
Kraków -
Trondheim - Krakow
Kraków -
Oslo - Krakow

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem biletów Norwegian zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii:

Kraków, Warszawa, Loty Norwegian

Bilety NORWEGIAN można także zarezerwować on line na naszej stronie: Norwegian Rezerwacje

Polska Norwegia | Kraków Bergen | Kraków Kopenhaga | Kraków Oslo | Kraków Stavanger | Warszawa Bergen | Warszawa Oslo | Warszawa Stavanger | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego